Kontakt

PRODEJNÍ KANCELÁŘ

JTH Group a.s.
Krupská 33/20, 415 01 Teplice
IČO: 27339734
DIČ: CZ27339734
E-mail: prodej@jth.cz

Roman Wurzel
Mobil: + 420 603 888 999
E-mail: roman.wurzel@jth.cz

Alena Cajthamlová
tř. Jiřího Pelikána 1389/5, 779 00 Olomouc
Mobil: + 420 730 817 038
E-mail: alena.cajthamlova@jth.cz


Přijďte nás navštívit do naší prodejní kanceláře v Teplicích nebo v Olomouci. Naši prodejci vás provedou nabídkou volných bytů a podají podrobné informace.

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře níže nebo nám zavolejte v pracovní dny v čase mezi 08:00 – 16:00 hodin a domluvte si schůzku.

DEVELOPER

Developer projektu druhé etapy Byty Šibeník je společnost JTH Estate s. r. o., která je součástí skupiny JTH.

Česká investorská a developerská skupina JTH se zaměřuje na dlouhodobé investice do nemovitostí a portfolia pozemků. K hlavním aktivitám a oblastem podnikání patří realizace výstavby a rekonstrukce nemovitostí, následný pronájem či prodej, jejich správa a údržba v oblasti maloobchodu, kanceláří, bydlení, hotelového ubytování a logistických center. V současnosti nabízí několik dokončených rezidenčních projektů s volnými byty v Karlových Varech a Žatci a zároveň probíhá výstavba nových bytů v Teplicích.

Za více než 30 letou historií JTH stojí profesionalita, odbornost, společná vize a kreativita mnoha lidí, stejně jako odvaha přijmout výzvy a vysoké pracovní nasazení jejího zakladatele Jaroslava Třešňáka. 

Strategií pro budoucnost dobře fungující skupiny je nadále růst, hledat prostor a příležitosti pro rozvíjení firem a jejich aktivit, usilovněji pečovat o spokojenost zákazníků, poskytovat nejlepší servis v rámci pronájmů a správy nemovitostí, budovat vztahy s dodavateli, veřejností, obchodními partnery a příslušnými úřady, neztratit investiční apetit a expandovat v následujících letech do komerčních nemovitostí, ale také do oblastí bydlení a logistických center.

Mateřskou firmou skupiny JTH je společnost JTH Holding a.s., která opakovaně obhájila ocenění CZECH Stability Award a zařazuje se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.

 


 

Byty Šibeník / Kontakt