Ideální místo pro příjemné a pohodlné bydlení v Olomouci

Nové Byty Šibeník navazují na úspěšnou první etapu výstavby bytových domů, která vznikla v městské části Olomouce - Nová Ulice na ulici tř. Jiřího Pelikána. V letech 2019-2021 byly v této lokalitě mezi ulicemi Na Šibeníku a tř. Míru dokončeny tři bytové domy.

Na Šibeníku vyroste čtveřice elegantních bytových domů  F1, F2, F3 a B, které jsou architektonicky řešeny tak, aby svým obyvatelům poskytly zázemí pro klidný rodinný život a zároveň plnily požadavek nadčasovosti, elegance, fuknčnosti a vysokého komfortu.

V rámci nové etapy bydlení zde vznikne cirka 200 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk s podlahovou plochou od 42 m² do 100 m² a množství jednopokojových ateliérů. Prostorový koncept je založen na čtyřech domech o čtyřech nadzemních podlažích. Společně tak s domy první etapy vytvoří atmosféru moderní městské čtvrti.

Vnitřní řešení každé z bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení. Kuchyně je propojená s obývacím prostorem pro možnost neustálého kontaktu jednotlivých členů rodiny. Byty jsou navrženy s maximálním využitím přirozeného světla do interiéru a mají vlastní terasu nebo balkon. Pro rezidenty budou k dispozici dvoupodlažní garáže pro pohodlné parkování, zástavbu doplní vnitroblok plný výrazné zeleně.

Šibeník je jedinečnou lokalitou s bohatou občanskou vybaveností a snadnou dopravní dostupností. Rychlé spojení s centrem Olomouce a všech důležitých bodů je obrovským benefitem a potenciálem tohoto místa. Z Šibeníku budete mít blízko všude. Do historického centra města, obchodu, na úřad, na veřejnou dopravu, do restaurace, na hriště, do školy nebo do parku.

Předpokládaný začátek výstavby 2. etapy bytových domů Na Šibeníku je jaro roku 2023, první majitelé se tak budou moci do svého nového domova nastěhovat v zimě 2025.

Byty Šibeník / O projektu